Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Стратегічні напрями державного управління освітою в Україні

Автор: Коврига О.С.

Назва: Стратегічні напрями державного управління освітою в Україні: навчально-методичне видання

Анотація: Завданнями даного спецкурсу є поповнення та поглиблення знань слухачів з теоретичних і політико-правових основ управління, формування наукового розуміння управління як системного суспільного явища, а також визначення основних організаційно-правових засад системи державного управління освітою в Україні. Такий розгляд дозволить не тільки ознайомитися із механізмом побудови системи управління освітою в Україні, але на конкретних прикладах діяльності органів державної влади розглянути його функціонування; проаналізувати проблемні питання в сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної та вищої освіти в Україні.
Важливу роль у цьому процесі відводять особистості керівника загальноосвітнього навчального закладу, від якого насамперед залежить розвиток закладів усіх рівнів системи освіти. Тому метою даного спецкурсу є забезпечення слухачів новітніми знаннями та практичними уміннями з державного управління освітою.

Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.