Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Розвиток соціальної компетентності учасників освітнього процесу як складова діяльності тренера НУШ

Автори: О. А. Прокопенко, Н. І. Пінчук.

Назва: Розвиток соціальної компетентності учасників освітнього процесу як складова діяльності тренера НУШ

Анотація: спецкурс спрямований на висвітлення особливостей діяльності тренера НУШ з розвитку соціальної компетентності як однієї з ключових компетентностей учасників освітнього процесу, що забезпечує їх конструктивну взаємодію, здатність будувати свою поведінку для досягнення балансу між власними потребами, очікуванням, смислом життя і вимогами соціуму, можливість реалізувати свій духовний і творчий потенціал у складних умовах сьогодення.

Особливу увагу приділено коучингу як базовій технології в діяльності тренера НУШ загалом і щодо розвитку соціальної компетентності зокрема.

Призначено тренерам НУШ, керівним та науково-педагогічним / педагогічним працівникам закладів освіти різного рівня, викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, практичним психологам системи освіти, а також усім, хто цікавиться проблемою розвитку соціальної компетентності особистості.

Спецкурс розрахований на 30 год.

Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ