Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Розвиток соціальної компетентності учасників освітнього процесу як складова діяльності тренера НУШ

Автори: О. А. Прокопенко, Н. І. Пінчук.

Назва: Розвиток соціальної компетентності учасників освітнього процесу як складова діяльності тренера НУШ

Анотація: спецкурс спрямований на висвітлення особливостей діяльності тренера НУШ з розвитку соціальної компетентності як однієї з ключових компетентностей учасників освітнього процесу, що забезпечує їх конструктивну взаємодію, здатність будувати свою поведінку для досягнення балансу між власними потребами, очікуванням, смислом життя і вимогами соціуму, можливість реалізувати свій духовний і творчий потенціал у складних умовах сьогодення.

Особливу увагу приділено коучингу як базовій технології в діяльності тренера НУШ загалом і щодо розвитку соціальної компетентності зокрема.

Призначено тренерам НУШ, керівним та науково-педагогічним / педагогічним працівникам закладів освіти різного рівня, викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, практичним психологам системи освіти, а також усім, хто цікавиться проблемою розвитку соціальної компетентності особистості.

Спецкурс розрахований на 30 год.

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.