Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Пінчук Наталія Іванівна

Кандидат психологічних наук, доцент, член Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці

Наукові та професійні інтереси: 

фахівець у сфері організаційної психології, психолого-управлінського консультування. Здійснює викладацьку, наукову та тренерську діяльність щодо психологічного забезпечення управління сучасними організаціями, провідне місце серед яких займають проблеми професійного, організаційного та особистісного розвитку персоналу організацій в умовах змін.

Співрозробник та тренер програм розвитку Лідерства у 2014 р. Національного агентства України з питань державної служби.

Успішно пройшла підготовку в якості коуча за 60-годинною програмою ICF (International Coach Federation) – Leader Business Institute, Польща. Брала участь у спільних освітніх проектах з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Союз обдарованої молоді», Вищою лінгвістичною школою (WSL w Częstochowie, Польща) та Kultur Kontakt (Австрія).

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.