Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Вітюк Валентина Василівна

Кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

В системі післядипломної педагогічної освіти працює з 1994 року. Учасник міжнародних та всеукраїнських освітніх проектів. Здійснює наукове керівництво дослідно-експериментальною діяльністю в закладах освіти області. Результати досліджень знайшли відображення в 60 наукових та навчально-методичних публікаціях, виступах на конференціях, які впроваджуються в освітньому  процесі.

Сфера наукових і професійних інтересів: андрагогічні особливості підготовки педагогів у системі післядипломної освіти; інноваційні технології професійного розвитку педагогів; гуманізація навчання й освітнього середовища; особливості управління процесом комунікації у сучасному закладі освіти.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

«Інноваційні технології професійного розвитку педагогів в умовах реформування освіти»

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.