Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Супрун В’ячеслав Васильович

Кандидат економічних наук, доцент, магістр державного управління (управління суспільним розвитком). Заслужений працівник освіти України, Лауреат Державної премії України в галузі освіти, відмінник освіти України.

Коло наукових інтересів: 

державна політика в управлінні освітою, освіта дорослих, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та державних службовців, підготовка та професійний розвиток керівних кадрів освіти, управління розвитком регіональних і місцевих освітніх систем, закладів освіти різних типів та форм власності.

Наукові та професійні інтереси:

  • – інноваційні технології професійного навчання
  • – дуальна освіта
  • – маркетинг та формування іміджу закладу освіти
  • – конкурентоспроможність закладу освіти в ринкових умовах розвитку
  • – професійний розвиток керівників закладів вищої та професійної освіти
  • – підготовка резерву керівних кадрів галузі освіти
  • – управління розвитком та конкурентоспроможністю закладу освіти
  • – управлінська діяльність керівників закладів та установ освіти в сучасних умовах;
  • – автономія закладу освіти в умовах децентралізації влади, фінансова автономія та гендерно орієнтоване бюджетування

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.