Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті

Автор: Любченко Н.В.

Назва: Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті

Анотація: Спецкурс Любченко Н.В. «Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті» адресований керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, органів управління освітою, Р(М)МК(Ц), науково-педагогічним працівникам закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічним працівникам Р(М)МК(Ц). В умовах модернізаційних змін в освітній галузі вивчення науково-організаційних основ і використання технологій самоменеджменту може бути важливим чинником підвищення рівня професійної компетентності, зростання продуктивності особистої діяльності менеджера в освіті, ефективності управління персоналом організації, що загалом сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності закладу освіти.

Цей спецкурс, що базується на теоретичних засадах менеджменту, психології, педагогіки, філософії, соціології, сприятиме формуванню вмінь щодо створення та запровадження власних проєктів з підвищення ефективності діяльності менеджера в освітній галузі на основі технологій самоменеджменту, тайм-менеджменту, побудови кар’єрних стратегій, ефективних комунікацій, розроблення алгоритмів ефективної самоорганізації та організації роботи закладу освіти, а також формуванню навичок самостійного впровадження набутих знань, умінь і навичок у практичній та дослідницькій діяльності.

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ