Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті

Автор: Любченко Н.В.

Назва: Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті

Анотація: Спецкурс Любченко Н.В. «Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті» адресований керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, органів управління освітою, Р(М)МК(Ц), науково-педагогічним працівникам закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічним працівникам Р(М)МК(Ц). В умовах модернізаційних змін в освітній галузі вивчення науково-організаційних основ і використання технологій самоменеджменту може бути важливим чинником підвищення рівня професійної компетентності, зростання продуктивності особистої діяльності менеджера в освіті, ефективності управління персоналом організації, що загалом сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності закладу освіти.

Цей спецкурс, що базується на теоретичних засадах менеджменту, психології, педагогіки, філософії, соціології, сприятиме формуванню вмінь щодо створення та запровадження власних проєктів з підвищення ефективності діяльності менеджера в освітній галузі на основі технологій самоменеджменту, тайм-менеджменту, побудови кар’єрних стратегій, ефективних комунікацій, розроблення алгоритмів ефективної самоорганізації та організації роботи закладу освіти, а також формуванню навичок самостійного впровадження набутих знань, умінь і навичок у практичній та дослідницькій діяльності.

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.