Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Гуменюк Віра Василівна

Завідувачка кафедри менеджменту та освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Коло наукових інтересів: управління закладами освіти, управління професійним розвитком керівних кадрів освіти, інституційний аудит закладів освіти, післядипломна освіта, підвищення кваліфікації.

Наукова та професійна діяльність: 

здійснює багаторічну управлінську, викладацьку, наукову та тренерську діяльність.  Автор понад 140 наукових, навчальних та навчально-методичних праць. Член вченої ради Хмельницького ОІППО. Член редакційної колегії журналу “Педагогічний вісник Поділля”. Сертифікований тренер: керівників Нової української школи; освітніх експертів з інституційного аудиту; за програмою українсько-польського проєкту «Лідери європейської освіти»; з курсу «Навчання директорів шкіл залученню додаткових ресурсів до діяльності навчального закладу» за міжнародним проєктом «Розповсюдження та впровадження американського досвіду залучення додаткових ресурсів до загальноосвітніх шкіл»; за міжнародною програмою «Рівний доступ до якісної освіти» за Програмою навчання провідних викладачів для підготовки директорів шкіл у галузі управлінської діяльності; за програмою в рамках проєкту «Розробка, запровадження і поширення міжнародних тренінгових курсів з питань європейської інтеграції України». Бере участь у підготовці науково-педагогічних кадрів, під її науковим керівництвом успішно захищені кандидатські дисертації зі спеціальності 13.00.06 – теорія та методика управління освітою, а також доктора філософії з галузі знань – 01 «Освіта / Педагогіка», за спеціальністю – 011 «Освітні, педагогічні науки».

Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ