Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Кондратова Людмила Григорівна

Кандидат педагогічних наук, доцент

Коло наукових інтересів: 

післядипломна освіта, андрагогіка, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освіті, педагогіка, мистецтво, методика викладання мистецтва, інтегроване навчання, дослідно-експериментальна діяльність, філологія.

Наукові та професійні інтереси: 

цифрові технології та цифрові інструменти, веб-сервіси, додатки Google в освітній діяльності, візуалізація освітнього контенту, STEAM – технології в освітньому процесі, електронні засоби навчання, дистанційне навчання, інтегроване навчання, педагогіка, педагогіка мистецтва, мистецтво, музичне мистецтво, педагогічна майстерність педагога.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.