Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Безпека інформації в Інтернеті

Автор: С.П. Касьян

Назва: Безпека інформації в Інтернеті

Анотація: У спецкурсі розглядаються проблеми захисту людини від негативних інформаційних впливів під час користування ресурсами Інтернету. Під час вивчення матеріалів спецкурсу слухачі отримують теоретичні та практичні рекомендації щодо захисту себе від інформаційно-психологічних загроз та від шкідливих інформаційних впливів в мережі Інтернет.
Засвоївши матеріали спецкурсу, слухачі зможуть самостійно попереджувати негативний вплив Інтернет-середовища на людну та отримають навички щодо захисту своїх гаджетів від кібератак і правил поведінки в Інтернет-спільноті.

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.