Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Юзбашева Галина Сергіївна

Кандидат педагогічних наук, доцент

Коло наукових інтересів: 

компетентнісний потенціал навчальних дисциплін, диференційований підхід до викладання природничих предметів, медіаграмотність в освіті, інноватика в післядипломної освіті.

Наукові та професійні інтереси: 

фахова методика, інтегроване навчання як один із напрямів післядипломної освіти, STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти, оцінювання діяльності слухачів курсів тощо.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.