Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Цифрові технології в роботі викладача коледжу

Автори: Гущина Н.І., Кондратова Л.Г.

Назва: Цифрові технології в роботі викладача коледжу

Анотація: Спецкурс «Цифрові технології в роботі викладача коледжу» присвячений застосуванню цифрових технологій в освітньому процесі. Спецкурс орієнтовано на інструментальне та сервісне забезпечення розвитку цифрової та професійної компетентності викладача коледжу.

Завдання спецкурсу:

  • – ознайомити із сучасними цифровими технологіям, які можна ефективно використовувати в освітньому процесі коледжу;
  • – отримати уявлення про можливості мережевих сервісів Інтернет для власної педагогічної діяльності;
  • – створити кейс цифрових навчальних матеріалів;
  • – розробити заняття з використанням цифрових технологій за моделями змішаного або дистанційного навчання.

Навчання відбувається у віртуальному середовищі Google Classroom, в якому розміщено відеолекції, презентації, практичні завдання та інструкції до їх виконання, інтерактивні вправи, тести тощо. Система Google Classroom дозволяє організувати ефективний зворотній зв’язок шляхом налаштування системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій до кожного завдання.

Підготовка до участі: Для комфортного навчання необхідно мати цифровий пристрій (персональний комп’ютер, ноутбук, смартфон) з доступом до мережі Інтернет та з установленим браузером Google Chromе, а також обліковий запис Google, тобто зареєстровану електронну скриньку на gmail.
Відеоінструкція Як зареєструватися на курс “Цифрові технології в роботі викладача коледжу”.

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.