Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Створення онлайнових інтерактивних вправ

Автор: Частаков А.В.

Назва: Створення онлайнових інтерактивних вправ

Анотація: Структура курсу охоплює чотири розділи, зміст яких спрямовано на ознайомлення з теоретико-методологічними особливостями функціонування та використання LearningApps як навчального середовища, розглянуто переваги цього середовища, а також зосереджено увагу на прикладному аспекті застосування цього сервісу. Саме тому метою курсу є практичне оволодівання навичками роботи в LearningApps.

Курс призначений для педагогічних працівників, які бажають навчитися створювати онлайнові інтерактивні вправи засобами сервісу Learningapps.org.

Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.