Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Бондаренко Людмила Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, старший викладач

Коло наукових інтересів: 

можливості застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та науковій діяльності, сучасні засоби візуалізації навчального матеріалу.

Наукові та професійні інтереси: 

цифровий освітній контент; засоби візуалізації навчального матеріалу (скрайбінг, скретчноутинг, майндмепінг, інфографіка, доповнена реальність); вебінари як засіб дистанційної взаємодії учасників освітнього процесу; дистанційні технології навчання.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.