Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Відтворити відео

Як попередити та подолати стрес у складних умовах сьогодення

Автори: О. І. Бондарчук, Н. І. Пінчук

Назва: Як попередити та подолати стрес у складних умовах сьогодення: спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної освіти

Анотація: Переважна більшість людей при згадці слова «стрес» уявляють якщо не монстра, що руйнує життя, то, принаймні, щось неприємне, що перешкоджає руху вперед. Водночас, за результатами досліджень люди схильні прогнозувати збільшення впливів стрес-факторів у своєму житті. Відповідно постає актуальне завдання збереження виваженості у стресових ситуаціях, усвідомлення та контролю власних емоційних станів, тобто розвиток стресостійкості.

Матеріали спецкурсу допоможуть розширити репертуар ефективних технік, які підвищать усвідомленість, відчуття контролю над ситуацією, впевненість у собі, здатність протистояти складним і постійно мінливим обставинам зовнішнього середовища, зберігаючи позитивне ставлення до життя.

Тренінг буде корисний для фахівців будь-яких професій, пов’язаних з взаємодією з іншими людьми і високим стресовим навантаженням.

Спецкурс розраховано на 30 год.

Реєстрація на курс