Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Визначення результатів навчання як основного чинника формування професійної компетентності фахівця

Автор: Пащенко Ольга Василівна

Назва: Визначення результатів навчання як основного чинника формування професійної компетентності фахівця НАПН України, ДЗВО «Університет менеджмету освіти». – К., 2019.

Анотація: Навчально-методична розробка ознайомлює керівників та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з сучасними підходами визначення і формулювання результатів навчання та навчальних завдань як основного чинника формування професійної компетентності і засвоєння основних етапів даного процесу, що забезпечує підвищення професійної компетентності випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та їх конкурентоспроможність.
Рекомендовано для викладачів інститутів післядипломної педагогічної освіти, слухачів очно-дистанційної та дистанційної форми навчання – керівників та педагогічних працівників закладів професійної освіти, студентів педагогічних Вузів, а також для всіх, хто цікавиться організацією діяльності керівників у системі управління закладами професійної освіти.
Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.