Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Стойчик Тетяна Іванівна

Кандидат педагогічних наук

Наукові інтереси:

підготовка конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти; управління якістю підготовки; теорія та методика професійної освіти; профорієнтаційна робота у закладах професійної освіти; впровадження елементів дуальної форми навчання.

Автор 76 наукових публікацій у галузі підготовки конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти, в тому числі: 3 колективних монографій, 2 підручників; 2 посібників, методичних рекомендацій. Член редакційної колегії журналу «Профтехосвіта».

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.