Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Розвиток інформаційної культури керівників та педагогічних працівників закладів освіти

Автор: Гуменний О.Д.

Назва: Розвиток інформаційної культури керівників та педагогічних працівників закладів освіти

Анотація: Спеціальний курс підготовлений для слухачів курсів підвищення кваліфікації з метою ознайомлення керівників та педагогічних працівників закладів освіти із сучасними підходами, організаційно педагогічними умовами розвитку інформаційної культури керівників закладів професійної освіти; компонентами та критеріями оцінювання інформаційної культури. Запропоновано зміст, конкретні форми і методи розвитку інформаційної культури.

Спецкурс підготовлений для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (коледжі, технікуми) та вищої освіти в Українському відкритому університеті післядипломної освіти.

Спецкурс розраховано на 30 год.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.