Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Мітельман Ігор Михайлович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений вчитель України

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, знаком «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України, знаками «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник освіти України», іншими відзнаками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Автор понад 160 друкованих робіт з різних питань математики та методики навчання математики, теорії й практики проведення математичних інтелектуальних змагань, серед яких — навчально-методичні посібники, рекомендовані Міністерством освіти і науки України, публікації в провідних фахових журналах, методичних виданнях для вчителів, науково-популярних журналах тощо.

Коло наукових інтересів:

математичний аналіз та його окремі розділи, комбінаторика, методика навчання математики, післядипломна педагогічна освіта, організаційно-методичне та науково-методичне забезпечення роботи з математично обдарованою молоддю, післядипломна педагогічна освіта, науково-методичний супровід професійного розвитку вчителів математики, проблеми профільного та поглибленого вивчення математики в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Наукові та професійні інтереси:

  • – комплексний та гіперкомплексний аналіз, функціональний аналіз, теорія функціональних рівнянь, теорія періодичних функцій, комбінаторика;
  • – теоретичні й практичні проблеми науково-методичного та організаційно-методичного забезпечення олімпіад та інших математичних змагань;
  • – методи розв’язування задач математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, генезис математичних ідей в олімпіадних задачах;
  • – компетентнісний підхід до професійної підготовки вчителів в умовах модернізації післядипломної й неперервної педагогічної освіти;
  • – теоретико-методичне забезпечення викладання складних розділів і окремих тем під час реалізації профільного та поглибленого вивчення математики в умовах реформування системи освіти.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ