Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Розвиток мотивації професійної діяльності педагогічних працівників в умовах Нової української школи

Автор: Кравчинська Т.С.

Назва: Розвиток мотивації професійної діяльності педагогічних працівників в умовах Нової української школи

Анотація: Спецкурс призначений питанню розвитку мотивації професійної діяльності педагогічних працівників у системі методичної роботи.

Актуальність спецкурсу визначається тим, що проблема мотивації професійної діяльності педагогічних працівників набуває вагомого значення, оскільки людський ресурс – це основа будь-якої організації й в умовах перебудови він є найдоступнішим.

Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.