Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Глобалізація сучасного світу

Автор: Данильєв А.О.

Назва: Глобалізація сучасного світу : навчально-методичний посібник. Сєвєродонецьк, 2020. 249 с.

Анотація: Посібник розкриває сутність, особливості й головні тенденції глобалізації – складного, загальноцивілізаційного процесу, який охоплює всі сфери життя суспільства, та основні глобальні проблеми, що стоять перед людством. Складається з основної частини, представленої таблицями та структурно-логічними схемами, робочого зошита, словника-довідника, що містить понад 300 понять і термінів, які використовуються в сучасній науковій літературі, алфавітного покажчика та списку джерел.

Навчально-методичний посібник розрахований на викладачів, учителів та учнів закладів освіти, слухачів курсів підвищення кваліфікації, усіх тих, хто цікавиться проблемами глобалізації сучасного світу.
(Спецкурс розраховано на 30 год.)

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.