Український відкритий університет післядипломної освіти

Перший в Україні самоврядний заклад освіти типу розподіленого навчання

Активні стратегії в освіті: навчання через досвід

Автор: Сергеєва Лариса Миколаївна

Назва: Активні стратегії в освіті: навчання через досвід: спеціальний курс для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) кадрів закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів), вищої освіти. К.: УВУПО. 2020.

Анотація: У спеціальному курсі «Активні стратегії в освіті: навчання через досвід» слухачі курсів підвищення кваліфікації можуть ознайомитися із трьома темами, що складаються із модулів-практикумів, які допоможуть застосувати представлений в них формат планування занять; роздаткових і довідкових матеріалів, в яких знайдете зв’язок між матеріалами спецкурсу та власним досвідом у якості здобувача освіти або викладача; емпіричних вправ, які слід конкретизувати представлену в спецкурсі інформацію за допомогою прикладів на основі власного досвіду, отриманого у закладі освіти.
Спецкурс підготовлений для слухачів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти всіх рівнів: закладів середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (коледжі, технікуми) та вищої освіти.
Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини

Наші перемоги! Загрози і виклики як ознаки кризи стали визначальною умовою здобуття нового досвіду і відкриття нових можливостей університету у забезпеченні професійного розвитку фахівців галузі освіти. Так, за період функціонування УВУПО на короткотривалі спеціальні курси дистанційного навчання, які пропонують сучасний зміст з урахуванням запитів слухачів і замовників освітніх послуг, зареєстровано більше 600 слухачів, отримано заявок на навчання більше 4000, навчаються 69 слухачів, отримали сертифікати 141 слухачів. Для них запропоновано 34 спецкурси, розроблено: 34 електронних кабінети, у веб-бібліотеці розташовано близько 200 матеріалів.
Нові реалії освіти в період карантину спонукали колектив університету до пошуків нестандартних рішень щодо організації освітнього процесу і забезпечення якості підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників освіти. Так, відповідно до звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання було створено Інформаційно-консультаційний центр організації дистанційного навчання Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти.