Український відкритий університет післядипломної освіти

Перший в Україні самоврядний заклад освіти типу розподіленого навчання

Організаційні особливості індивідуального ресурсу професійного розвитку працівників соціальної сфери

Автор: Раус В.В.

Назва: Організаційні особливості індивідуального ресурсу професійного розвитку працівників соціальної сфери: спецкурс для державних службовців, осіб місцевого самоврядування, працівників кадрових служб, соціальних працівників, педагогів

Анотація: У спецкурсі розкривається поняття особистісного ресурсу професійного розвитку фахівця, його складових та впливу даних понять на розвиток професіоналізму. Подаються поради щодо планування та визначення напрямку професійного розвитку фахівця.
Опановуючи даний спецкурс спеціалісти зможуть побудувати власний план професійного розвитку в залежності від особистісних, регіональних і освітніх особливостей. Для керівників спецкурс корисний тим, що він надає можливість вибудувати власну, неповторну, самобутню стратегію розвитку колективу, яка приведе не лише до успіху, а й допоможе згуртувати колектив навколо однієї мети.

Спецкурс розрахований на 30 годин

Реєстрація на курс
Новини

Наші перемоги! Загрози і виклики як ознаки кризи стали визначальною умовою здобуття нового досвіду і відкриття нових можливостей університету у забезпеченні професійного розвитку фахівців галузі освіти. Так, за період функціонування УВУПО на короткотривалі спеціальні курси дистанційного навчання, які пропонують сучасний зміст з урахуванням запитів слухачів і замовників освітніх послуг, зареєстровано більше 600 слухачів, отримано заявок на навчання більше 4000, навчаються 69 слухачів, отримали сертифікати 141 слухачів. Для них запропоновано 34 спецкурси, розроблено: 34 електронних кабінети, у веб-бібліотеці розташовано близько 200 матеріалів.
Нові реалії освіти в період карантину спонукали колектив університету до пошуків нестандартних рішень щодо організації освітнього процесу і забезпечення якості підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників освіти. Так, відповідно до звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання було створено Інформаційно-консультаційний центр організації дистанційного навчання Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти.