Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Путівник слухача

Шановні гості, пропонуємо ознайомитися з кроками, які допоможуть вам стати слухачами нашого Університету.


КРОК 1
Вибір спецкурсу

Обрати спецкурс можна:
– в меню Спеціальні курси — обрати спецкурс,
або
– в меню Віртуальні кафедри — обрати кафедру — Наші викладачі – обрати спецкурс.


КРОК 2
Реєстрація на навчання

На сторінці з анотацією обраного спецкурсу натисніть кнопку Реєстрація на курс — заповніть всі позиції у формі реєстрації, що відкриється.


КРОК 3
Отримання реквізитів

Надсилаєте заповнену форму — отримуєте сповіщення з реквізитами для сплати за навчання.


КРОК 4
Початок навчання

Після сплати — на особисту електронну скриньку отримаєте повідомлення про зарахування, а також дату початку занять, логін, пароль і лінк для входу до електронної аудиторії.


КРОК 5
Робота в електронному кабінеті

Крокуєте в електронну аудиторію — на вас чекає викладач, який підготував цікаві навчальні матеріали!

Успіхів!

Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.