Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Соціальні ризики у трудовій сфері

Автор: В.І. Надрага

Назва: Соціальні ризики у трудовій сфері

Анотація: Розглядається сукупність теоретичних, методологічних та прикладних засад регулювання соціальних ризиків у трудовій сфері, що передбачає ознайомлення із основними теоріями та розмаїттям проблем соціальних ризиків в аспекті питань ефективного управління трудовою сферою.

Здійснено обґрунтування організаційних, науково-методичних засад аналізу та оцінки соціальних ризиків, управлінського впливу на соціальні ризики в трудовій сфері, моніторингу соціальних ризиків у трудовій сфері. Що дозволить не тільки краще розуміти і усвідомлювати проблеми управління соціальними ризиками, а і проаналізувати сучасний рівень розвитку системи соціального захисту населення як спеціального механізму мінімізації соціальних ризиків.

Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.