Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Технології створення навчального відео

Автор: к.п.н., доц. Кондратова Людмила Григорівна

Анотація: Спецкурс «Технології створення навчального відео» присвячений вивченню різновидів навчального відео та технологій створення відео-контенту засобами сучасних веб-сервісів та комп’ютерних програм для подальшого використання в освітньому процесі. Спецкурс орієнтовано на інструментальне та сервісне забезпечення розвитку практичних навичок по створенню відео-контенту для подальшого його використання в процесі викладання мистецтва та інших дисциплін. Спецкурс розраховано для: вчителів інтегрованого курсу «Мистецтво», вчителів музичного та образотворчого мистецтва, викладачів закладів передвищої освіти, викладачів коледжів мистецтв, керівників гуртків мистецького профілю та інших категорій педагогічних працівників.

Мета спецкурсу: розвинути в учасників рівень цифрової та професійної компетентності, допомогти оволодіти технологіями створення навчального відео-контенту,  сформувати навички створення навчального відео засобами сучасних веб-сервісів та комп’ютерних програм для подальшого його використання в освітньому процесу.

Результатом ефективного навчання за програмою є набуття практичних навичок щодо оволодіння технологій створення навчального відео різних типів, а саме: скринкастів, слайд-шоу, роликів, інтерактивних відео та відеоскрайбінгів для їх подальшого використання в освітньому процесі.

Спецкурс розраховано вчителів інтегрованого курсу «Мистецтво», вчителів музичного та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів передвищої освіти, викладачів коледжів мистецтв, керівників гуртків мистецького профілю та інших категорій педагогічних працівників, які потребують більшої гнучкості та результативності освітнього процесу та прагнуть до дієвих інновацій в умовах реформування освітньої галузі «Мистецтво».

Програма складається з 3 тем, які розраховані на 10 академічних годин кожна та реалізується у дистанційній формі організації освітнього процесу.

Бюджет навчального часу становить 30 годин або 1 кредит ЄКТС (з урахуванням самостійної роботи).

Розробник: доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ, кандидат педагогічних наук, доцент, авторка підручників для учнів закладів загальної середньої освіти освітньої галузі «Мистецтво» Кондратова Людмила Григорівна.

Навчання відбувається у форматі онлайн-занять засобами Google Meet та дистанційного тренінгу з підтримкою куратора-тьютора у віртуальному середовищі Google Classroom, в якому розміщено відеолекції, презентації, практичні завдання та інструкції до їх виконання, інтерактивні вправи, тести тощо. Система Google Classroom та можливості сервісу Google Meet дозволяє організувати ефективний зворотній зв’язок шляхом налаштування системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій до кожного завдання.

Підготовка до участі: Для комфортного навчання необхідно мати цифровий пристрій (персональний комп’ютер, ноутбук, смартфон) з доступом до мережі Інтернет та з установленим браузером Google Chrome, а також обліковий запис Google, тобто зареєстровану електронну скриньку на gmail (відеоінструкція “Як створити обліковий запис Google?”).

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Тривалість навчання 1 місяць (за потреби доопрацювання додається ще два тижні).

Вартість навчання 350 грн.

Сертифікат видається за результатами навчання (75% виконаних завдань).

Реєстрація на курс
Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ