Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Киричук Валерій Олександрович

Кандидат педагогічних наук, доцент

Наукові та професійні інтереси: 

фахівець у сфері проектного управління освітнім процесом закладу загальної середньої освіти і психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього середовища в онлайн-режимі.

Автор особистісно-розвивальної системи, що дозволяє в онлайн-режимі проводити експрес-опитування учасників освітнього середовища, за результатами якого здійснювати цілепокладання освітнього змісту, моделювати сюжетну лінію освітніх проектів, проводити проектно-модульне планування реалізації освітніх проектів, творити особистісно-розвивальний зміст в сценаріях занять з урахуванням потреб і потенціалу кожного учасника освітнього процесу.

Автор діагностично-аналітичних комп’ютерних комплексів: «SOS». «Соціум», «Соціал», «Універсал -3» (локальна версія), «Персонал», «Універсал-онлайн» (інтернет версія), які міжнародних освітянських виставках комплекси нагороджені золотою і бронзовою медаллю. У жовтні 2014 році на Шостому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» діагностично-проектувальний комплекс «Універсал-онлайн» отримав «Національне визнання наукових досягнень».

Здійснює багаторічну (понад 20 років) експериментальну діяльність в закладах середньої освіти України. Керує експериментальною роботою з проблеми управління особистісним розвитком учнів засобами інтернет технологій, що сприяє підвищенню професійної компетенції педагогічних працівників та особистісному розвитку всіх суб’єктів освітнього середовища закладів середньої освіти. Керівник трьох всеукраїнських експериментів, згідно наказів МОН України, а саме 2001-2007р. тема: «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку учня»; з 2007 – 20012 р. тема: «Проектування особистісно-розвивального змісту освітнього процесу»; з 2018-2023 р. тема: «Управління проектами особистісного розвитку учня у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад».

Упроваджує інноваційні освітні технології цілісної освітньої особистісно-розвивальної системи, що складається з дев’яти психолого-педагогічних технологій на хмарному сервісі «Універсал-онлайн у більше як триста ЗЗСО, що знаходяться у вісімнадцяти регіонах України.

Постійно проводить всеукраїнські конференції та семінари-практикуми з проблем психолого-пелагічного проектування особистісного розвитку обдарованих дітей в різних регіонах України. Бере участь у підготовці науково-педагогічних кадрів, під його керівництвом проводяться авторські тематичні курси підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Освітяни, слава Україні! Від нас залежить майбутнє країни!
Ми ті, на кого покладено відповідальність за розвиток української громади, інноваційне оновлення держави тепер і в післявоєнний час. Адже Перемога скоро!
Тому, організовуючись в дистанційній діяльності, не забуваємо про безперервне підвищення особистих професійних компетентностей.
Шановні педагоги, якщо Вас цікавлять питання, що торкаються:
• Формування цифрового навчального середовища нового покоління як екосистеми
• основ педагогічної майстерності
• технології роботи з обдарованими дітьми
• справжньої цінності штучного інтелекту для освіти
• основ економіки закладу освіти
• безпеки інформації в Інтернеті
• соціально-педагогічного супроводу осіб з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти
• психологічної безпеки освітнього середовища
• педагогіки дитинства
• оновлення знань щодо технологій дистанційного, змішаного та паралельного навчання
• ключових вмінь 21-го століття та їх реалізація в Новій українській школі
• шляхів, які обрали освітянські політики інших країн у розв’язанні проблем, які породив COVID-19
• використання сервісів Gооgle for Education для організації дистанційного та змішаного навчання
• соціальних ризиків у трудовій сфері
• проблем використання цифрових технологій у викладанні мистецтва
• та ін.
З цих та інших питань, приєднуйтесь до нас. Більш детально вони окреслені на сторінках УВУПО.
Навчання здійснюється тільки дистанційно та в зручний для кожного час.
Зареєструватись запрошуємо за посиланнями.
Запис до груп, які розпочнуть роботу найближчим часом, вже здійснюється. Ми також працюємо з групами, які формуються в одному педагогічному колективі (вибір часу навчання керується умовами групи).
Детальну інформацію можна отримати:
+38 095 536 06 81 (Viber, Telegram)
Видається сертифікат за ліцензією ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (наказ МОН України від 15.11.2016 р. №1492 «Про переоформлення ліцензій»)
Згинуть наші вороги!
Слава Збройним силам України!