Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Відтворити відео

Киричук Валерій Олександрович

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Наукові та професійні інтереси: 

Фахівець у сфері проектного управління освітнім процесом закладу загальної середньої освіти і психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього середовища в онлайн-режимі.

Автор особистісно-розвивальної системи, що дозволяє в онлайн-режимі проводити експрес-опитування учасників освітнього середовища, за результатами якого здійснювати цілепокладання освітнього змісту, моделювати сюжетну лінію освітніх проектів, проводити проектно-модульне планування реалізації освітніх проектів, творити особистісно-розвивальний зміст в сценаріях занять з урахуванням потреб і потенціалу кожного учасника освітнього процесу.

Автор діагностично-аналітичних комп’ютерних комплексів: «SOS». «Соціум», «Соціал», «Універсал -3» (локальна версія), «Персонал», «Універсал-онлайн» (інтернет версія), які міжнародних освітянських виставках комплекси нагороджені золотою і бронзовою медаллю. У жовтні 2014 році на Шостому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» діагностично-проектувальний комплекс «Універсал-онлайн» отримав «Національне визнання наукових досягнень».

Здійснює багаторічну (понад 20 років) експериментальну діяльність в закладах середньої освіти України. Керує експериментальною роботою з проблеми управління особистісним розвитком учнів засобами інтернет технологій, що сприяє підвищенню професійної компетенції педагогічних працівників та особистісному розвитку всіх суб’єктів освітнього середовища закладів середньої освіти. Керівник трьох всеукраїнських експериментів, згідно наказів МОН України, а саме 2001-2007р. тема: «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку учня»; з 2007 – 20012 р. тема: «Проектування особистісно-розвивального змісту освітнього процесу»; з 2018-2023 р. тема: «Управління проектами особистісного розвитку учня у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад».

Упроваджує інноваційні освітні технології цілісної освітньої особистісно-розвивальної системи, що складається з дев’яти психолого-педагогічних технологій на хмарному сервісі «Універсал-онлайн у більше як триста ЗЗСО, що знаходяться у вісімнадцяти регіонах України.

Постійно проводить всеукраїнські конференції та семінари-практикуми з проблем психолого-пелагічного проектування особистісного розвитку обдарованих дітей в різних регіонах України. Бере участь у підготовці науково-педагогічних кадрів, під його керівництвом проводяться авторські тематичні курси підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі: