Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Карамушка Людмила Миколаївна

Член-кор. НАПН України, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці

Наукові та професійні інтереси: 

провідний фахівець у сфері організаційної та організаційної психології, започаткувала даний напрямок в Україні двадцять років тому. Здійснює наукову, викладацьку, тренерську та консультативну діяльність щодо психологічного забезпечення управління сучасними організаціями. Серед пріоритетних напрямків професійної діяльності займають проблеми психологічних основ управління змінами та організаційного розвитку, технології подолання напруження в організації та збереження психологічного здоров’я персоналу, формування різних типів команд в організації, розвитку лідерського потенціалу менеджерів та персоналу, профілактики та подолання організаційних конфліктів та організаційного стресу.

Учасник та керівник міжнародних проектів: вивчення крос-культурних особливостей діяльності менеджерів 47 країн (Великобританія, 2000-2001 рр.); розробки стандартів діяльності менеджерів освіти та системи їх підготовки (Нідерланди, 2002-2003 рр.); розробки та впровадження моделей дистанційного навчання з проблем організаційної психології та психології праці (Австрія, Словенія, Хорватія, Угорщина, 2001–2002 рр.); профілактики та подолання синдрому «професійного вигорання» і здійснення успішної кар’єри жінок та чоловіків у закладах середньої освіти (Канадсько-український ґендерний фонд, 2003-2004 рр.); дослідження етно-національної ідентичності (проект INTAS, 2004–2006 рр.); проекту Світового банку та МОНмолодьспорту України „Рівний доступ до якісної освіти» (2008-2010 рр); вивчення особливостей викладання організаційної психології в прибалтійських країнах та в Україні, організованого Європейською Асоціаціацією організаційних психологів і психологів праці (European Association of Work and Organizational Psychology, EAWOP) (2009–2011 рр.).

Пройшла стажування в Центральному Європейському університеті з проблеми управління конфліктами в організаціях» (Угорщина, м. Будапешт, 1996). в Школі освітнього менеджменту Амстердамського університету з проблеми управління освітніми організаціями (м. Амстердам, Нідерланди, 2002 р.), Всекитайському Центрі вивчення педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського з проблеми саморозвитку та самореалізації особистості (м. Шанхай, Китайська Народна Республіка, 2016 р.).

За запрошенням Європейської комісії викладала в провідних західно-європейських університетах навчальні курси з організаційної психології в рамках реалізації програми Erasmus Mundus (підпрограма підготовки організаційних психологів за програмою WOP-P) (Університет Р.Декарта, Paris-5 та Університет м. Валенсія, 2010).

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ