Член-кор. НАПН України, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці.
Наукові та професійні інтереси:
провідний фахівець у сфері організаційної та організаційної психології, започаткувала даний напрямок в Україні двадцять років тому. Здійснює наукову, викладацьку, тренерську та консультативну діяльність щодо психологічного забезпечення управління сучасними організаціями. Серед пріоритетних напрямків професійної діяльності займають проблеми психологічних основ управління змінами та організаційного розвитку, технології подолання напруження в організації та збереження психологічного здоров’я персоналу, формування різних типів команд в організації, розвитку лідерського потенціалу менеджерів та персоналу, профілактики та подолання організаційних конфліктів та організаційного стресу.
Учасник та керівник міжнародних проектів: вивчення крос-культурних особливостей діяльності менеджерів 47 країн (Великобританія, 2000-2001 рр.); розробки стандартів діяльності менеджерів освіти та системи їх підготовки (Нідерланди, 2002-2003 рр.); розробки та впровадження моделей дистанційного навчання з проблем організаційної психології та психології праці (Австрія, Словенія, Хорватія, Угорщина, 2001–2002 рр.); профілактики та подолання синдрому «професійного вигорання» і здійснення успішної кар’єри жінок та чоловіків у закладах середньої освіти (Канадсько-український ґендерний фонд, 2003-2004 рр.); дослідження етно-національної ідентичності (проект INTAS, 2004–2006 рр.); проекту Світового банку та МОНмолодьспорту України „Рівний доступ до якісної освіти» (2008-2010 рр); вивчення особливостей викладання організаційної психології в прибалтійських країнах та в Україні, організованого Європейською Асоціаціацією організаційних психологів і психологів праці (European Association of Work and Organizational Psychology, EAWOP) (2009–2011 рр.).
Пройшла стажування в Центральному Європейському університеті з проблеми управління конфліктами в організаціях» (Угорщина, м. Будапешт, 1996). в Школі освітнього менеджменту Амстердамського університету з проблеми управління освітніми організаціями (м. Амстердам, Нідерланди, 2002 р.), Всекитайському Центрі вивчення педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського з проблеми саморозвитку та самореалізації особистості (м. Шанхай, Китайська Народна Республіка, 2016 р.).
За запрошенням Європейської комісії викладала в провідних західно-європейських університетах навчальні курси з організаційної психології в рамках реалізації програми Erasmus Mundus (підпрограма підготовки організаційних психологів за програмою WOP-P) (Університет Р.Декарта, Paris-5 та Університет м. Валенсія, 2010).
Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі: