Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Карамушка Людмила Миколаївна

Член-кор. НАПН України, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці

Наукові та професійні інтереси: 

провідний фахівець у сфері організаційної та організаційної психології, започаткувала даний напрямок в Україні двадцять років тому. Здійснює наукову, викладацьку, тренерську та консультативну діяльність щодо психологічного забезпечення управління сучасними організаціями. Серед пріоритетних напрямків професійної діяльності займають проблеми психологічних основ управління змінами та організаційного розвитку, технології подолання напруження в організації та збереження психологічного здоров’я персоналу, формування різних типів команд в організації, розвитку лідерського потенціалу менеджерів та персоналу, профілактики та подолання організаційних конфліктів та організаційного стресу.

Учасник та керівник міжнародних проектів: вивчення крос-культурних особливостей діяльності менеджерів 47 країн (Великобританія, 2000-2001 рр.); розробки стандартів діяльності менеджерів освіти та системи їх підготовки (Нідерланди, 2002-2003 рр.); розробки та впровадження моделей дистанційного навчання з проблем організаційної психології та психології праці (Австрія, Словенія, Хорватія, Угорщина, 2001–2002 рр.); профілактики та подолання синдрому «професійного вигорання» і здійснення успішної кар’єри жінок та чоловіків у закладах середньої освіти (Канадсько-український ґендерний фонд, 2003-2004 рр.); дослідження етно-національної ідентичності (проект INTAS, 2004–2006 рр.); проекту Світового банку та МОНмолодьспорту України „Рівний доступ до якісної освіти» (2008-2010 рр); вивчення особливостей викладання організаційної психології в прибалтійських країнах та в Україні, організованого Європейською Асоціаціацією організаційних психологів і психологів праці (European Association of Work and Organizational Psychology, EAWOP) (2009–2011 рр.).

Пройшла стажування в Центральному Європейському університеті з проблеми управління конфліктами в організаціях» (Угорщина, м. Будапешт, 1996). в Школі освітнього менеджменту Амстердамського університету з проблеми управління освітніми організаціями (м. Амстердам, Нідерланди, 2002 р.), Всекитайському Центрі вивчення педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського з проблеми саморозвитку та самореалізації особистості (м. Шанхай, Китайська Народна Республіка, 2016 р.).

За запрошенням Європейської комісії викладала в провідних західно-європейських університетах навчальні курси з організаційної психології в рамках реалізації програми Erasmus Mundus (підпрограма підготовки організаційних психологів за програмою WOP-P) (Університет Р.Декарта, Paris-5 та Університет м. Валенсія, 2010).

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Освітяни, слава Україні! Від нас залежить майбутнє країни!
Ми ті, на кого покладено відповідальність за розвиток української громади, інноваційне оновлення держави тепер і в післявоєнний час. Адже Перемога скоро!
Тому, організовуючись в дистанційній діяльності, не забуваємо про безперервне підвищення особистих професійних компетентностей.
Шановні педагоги, якщо Вас цікавлять питання, що торкаються:
• Формування цифрового навчального середовища нового покоління як екосистеми
• основ педагогічної майстерності
• технології роботи з обдарованими дітьми
• справжньої цінності штучного інтелекту для освіти
• основ економіки закладу освіти
• безпеки інформації в Інтернеті
• соціально-педагогічного супроводу осіб з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти
• психологічної безпеки освітнього середовища
• педагогіки дитинства
• оновлення знань щодо технологій дистанційного, змішаного та паралельного навчання
• ключових вмінь 21-го століття та їх реалізація в Новій українській школі
• шляхів, які обрали освітянські політики інших країн у розв’язанні проблем, які породив COVID-19
• використання сервісів Gооgle for Education для організації дистанційного та змішаного навчання
• соціальних ризиків у трудовій сфері
• проблем використання цифрових технологій у викладанні мистецтва
• та ін.
З цих та інших питань, приєднуйтесь до нас. Більш детально вони окреслені на сторінках УВУПО.
Навчання здійснюється тільки дистанційно та в зручний для кожного час.
Зареєструватись запрошуємо за посиланнями.
Запис до груп, які розпочнуть роботу найближчим часом, вже здійснюється. Ми також працюємо з групами, які формуються в одному педагогічному колективі (вибір часу навчання керується умовами групи).
Детальну інформацію можна отримати:
+38 095 536 06 81 (Viber, Telegram)
Видається сертифікат за ліцензією ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (наказ МОН України від 15.11.2016 р. №1492 «Про переоформлення ліцензій»)
Згинуть наші вороги!
Слава Збройним силам України!