Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Фахівець із соціальної роботи в умовах сьогодення: як стати успішним

Автор: Балахтар В.В.

Назва: Фахівець із соціальної роботи в умовах сьогодення: як стати успішним / В. В. Балахтар: спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної освіти. – К., 2020. – 66 с.

Анотація: Ви працюєте у сфері соціальної роботи? Прагнете досягти в ній успіху? Тоді цей спецкурс-практикум саме для вас як фахівця гуманітарної діяльності, спрямованої на надання соціальних послуг, гарантування населенню соціальних прав, заснованих на принципах гуманізму, солідарності та соціальної справедливості, забезпечення високого рівня життя, зменшення рівня безробіття, інвалідності, сирітства та ін. Саме тому нагальною потребою сьогодення є професійна діяльність фахівця з соціальної роботи, здатного стати рушійною силою реформаційних змін у суспільстві, якісно і творчо реалізувати професійні функції, опанувати засоби самоорганізації і саморегуляції, саморозвитку й самореалізації себе як професіонала.
Ви дізнаєтесь про сутність і структуру соціальної роботи, її соціально-психологічну специфіку; визначите чинники формування професійної ідентичності фахівця у сфері соціальної роботи; опануєте психодіагностичні методи її дослідження та психологічні умови сприяння її розвитку.
Спецкурс висвітлює складові як соціальної роботи, так і організаційні та правові засади професійної діяльності. Ви маєте можливість розширити професійні знання, опанувати навички самоаналізу, сформувати професійні уміння і навички,професійно важливі якості особистості, усвідомити себе в системі професійного та особистісного становлення у сфері соціальної роботи.
Рекомендовано для працівників освіти і соціальних служб, студентів і викладачів різних форм навчання ЗВО, а також усіх, хто цікавиться проблемами соціальної роботи як професійної діяльності.

Спецкурс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ