Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Відтворити відео

Балахтар Валентина Візіторівна

Кандидат педагогічних наук, доктор психологічних наук, доцент, член Української та Європейської Асоціації організаційних психологів та психологів праці, консультант з позитивної психотерапії.

Наукові та професійні інтереси: 

фахівець у сфері психології особистості та соціальної роботи, а саме: становлення особистості фахівця з соціальної роботи, соціально-психологічний супровід становлення особистості фахівця з соціальної роботи, професіоналізація, професійна компетентність фахівця, навчальний процес за спеціальністю «Соціальна робота», підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи. Здійснює багаторічну (понад 10 років) викладацьку, науково-дослідницьку та тренерську діяльність щодо соціально-психологічного супроводу особистості фахівця у процесі його професіоналізації, провідне місце серед яких займають проблеми становлення особистості фахівців з соціальної роботи, у тому числі на рівнях базової професійної підготовки (здобуття вищої освіти), первинної професіоналізації (на стадіях професійної адаптації і формування професійної компетентності) та вторинної професіоналізації (на стадіях формування і вдосконалення професійної майстерності та передачі досвіду, а також післятрудовій стадії) в умовах змін.

Активний учасник і тренер психологічних тренінгів «Життєвий шлях», «Твоя щаслива доля: шлях до себе», «Людина – найвища цінність» та ін. у рамках Регіонального навчально-практичного семінару для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток», що проходить в м. Чернівці у листопаді за ініціативи ВГО «Національна асамблея інвалідів України» та Чернівецької обласної громадської організації інвалідів-візочників «Лідер» – 2014-2019 рр., серії тренінгів на тему «Соціальна політика в територіальній громаді в контексті реформи децентралізації» на замовлення представників «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (2018 р.) та ін. соціально-психологічних тренінгів особистісного та професійного зростання.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі: