Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Балахтар Валентина Візіторівна

Кандидат педагогічних наук, доктор психологічних наук, доцент, член Української та Європейської Асоціації організаційних психологів та психологів праці, консультант з позитивної психотерапії

Наукові та професійні інтереси: 

фахівець у сфері психології особистості та соціальної роботи, а саме: становлення особистості фахівця з соціальної роботи, соціально-психологічний супровід становлення особистості фахівця з соціальної роботи, професіоналізація, професійна компетентність фахівця, навчальний процес за спеціальністю «Соціальна робота», підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи. Здійснює багаторічну (понад 10 років) викладацьку, науково-дослідницьку та тренерську діяльність щодо соціально-психологічного супроводу особистості фахівця у процесі його професіоналізації, провідне місце серед яких займають проблеми становлення особистості фахівців з соціальної роботи, у тому числі на рівнях базової професійної підготовки (здобуття вищої освіти), первинної професіоналізації (на стадіях професійної адаптації і формування професійної компетентності) та вторинної професіоналізації (на стадіях формування і вдосконалення професійної майстерності та передачі досвіду, а також післятрудовій стадії) в умовах змін.

Активний учасник і тренер психологічних тренінгів «Життєвий шлях», «Твоя щаслива доля: шлях до себе», «Людина – найвища цінність» та ін. у рамках Регіонального навчально-практичного семінару для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток», що проходить в м. Чернівці у листопаді за ініціативи ВГО «Національна асамблея інвалідів України» та Чернівецької обласної громадської організації інвалідів-візочників «Лідер» – 2014-2019 рр., серії тренінгів на тему «Соціальна політика в територіальній громаді в контексті реформи децентралізації» на замовлення представників «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (2018 р.) та ін. соціально-психологічних тренінгів особистісного та професійного зростання.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
Освітяни, слава Україні! Від нас залежить майбутнє країни!
Ми ті, на кого покладено відповідальність за розвиток української громади, інноваційне оновлення держави тепер і в післявоєнний час. Адже Перемога скоро!
Тому, організовуючись в дистанційній діяльності, не забуваємо про безперервне підвищення особистих професійних компетентностей.
Шановні педагоги, якщо Вас цікавлять питання, що торкаються:
• Формування цифрового навчального середовища нового покоління як екосистеми
• основ педагогічної майстерності
• технології роботи з обдарованими дітьми
• справжньої цінності штучного інтелекту для освіти
• основ економіки закладу освіти
• безпеки інформації в Інтернеті
• соціально-педагогічного супроводу осіб з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти
• психологічної безпеки освітнього середовища
• педагогіки дитинства
• оновлення знань щодо технологій дистанційного, змішаного та паралельного навчання
• ключових вмінь 21-го століття та їх реалізація в Новій українській школі
• шляхів, які обрали освітянські політики інших країн у розв’язанні проблем, які породив COVID-19
• використання сервісів Gооgle for Education для організації дистанційного та змішаного навчання
• соціальних ризиків у трудовій сфері
• проблем використання цифрових технологій у викладанні мистецтва
• та ін.
З цих та інших питань, приєднуйтесь до нас. Більш детально вони окреслені на сторінках УВУПО.
Навчання здійснюється тільки дистанційно та в зручний для кожного час.
Зареєструватись запрошуємо за посиланнями.
Запис до груп, які розпочнуть роботу найближчим часом, вже здійснюється. Ми також працюємо з групами, які формуються в одному педагогічному колективі (вибір часу навчання керується умовами групи).
Детальну інформацію можна отримати:
+38 095 536 06 81 (Viber, Telegram)
Видається сертифікат за ліцензією ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (наказ МОН України від 15.11.2016 р. №1492 «Про переоформлення ліцензій»)
Згинуть наші вороги!
Слава Збройним силам України!