Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Балахтар Валентина Візіторівна

Кандидат педагогічних наук, доктор психологічних наук, доцент, член Української та Європейської Асоціації організаційних психологів та психологів праці, консультант з позитивної психотерапії

Наукові та професійні інтереси: 

фахівець у сфері психології особистості та соціальної роботи, а саме: становлення особистості фахівця з соціальної роботи, соціально-психологічний супровід становлення особистості фахівця з соціальної роботи, професіоналізація, професійна компетентність фахівця, навчальний процес за спеціальністю «Соціальна робота», підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи. Здійснює багаторічну (понад 10 років) викладацьку, науково-дослідницьку та тренерську діяльність щодо соціально-психологічного супроводу особистості фахівця у процесі його професіоналізації, провідне місце серед яких займають проблеми становлення особистості фахівців з соціальної роботи, у тому числі на рівнях базової професійної підготовки (здобуття вищої освіти), первинної професіоналізації (на стадіях професійної адаптації і формування професійної компетентності) та вторинної професіоналізації (на стадіях формування і вдосконалення професійної майстерності та передачі досвіду, а також післятрудовій стадії) в умовах змін.

Активний учасник і тренер психологічних тренінгів «Життєвий шлях», «Твоя щаслива доля: шлях до себе», «Людина – найвища цінність» та ін. у рамках Регіонального навчально-практичного семінару для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток», що проходить в м. Чернівці у листопаді за ініціативи ВГО «Національна асамблея інвалідів України» та Чернівецької обласної громадської організації інвалідів-візочників «Лідер» – 2014-2019 рр., серії тренінгів на тему «Соціальна політика в територіальній громаді в контексті реформи децентралізації» на замовлення представників «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (2018 р.) та ін. соціально-психологічних тренінгів особистісного та професійного зростання.

Перелік модулів (освітньо-професійних програм), які викладає на віртуальній кафедрі:

Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ