Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Основи педагогічної майстерності управляти аудиторією

Автор: Л.М. Сергеєва

Назва: Основи педагогічної майстерності управляти аудиторією:
спеціальний курс

Анотація: У спеціальному курсі «Основи педагогічної майстерності управляти аудиторією» подано можливості використання компонентів методики «НОРМА» на основі наукових розвідок д-ра Роберта Р. Каркгафа (Robert R. Kargghaf), що надає можливості ефективного управління учнівської/студентської аудиторією.

Наведено апробовані інструменти управління аудиторією, що є обов’язковою передумовою ефективного навчання, а саме: системою навичок успішної роботи з учнями/студентами, педагогічними прийомами одного з методів, що представлено абревіатурою «НОРМА», різноманітними видами діяльності, які забезпечуватимуть найоптимальніші умови навчання.

Спецкурс підготовлений для слухачів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів освіти всіх рівнів: закладів середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (коледжі, технікуми) та вищої освіти.

Спецкурс розраховано на 30 год.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.