Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Відтворити відео

Активні стратегії в освіті: навчання через досвід

Автор: Сергеєва Лариса Миколаївна

Назва: Активні стратегії в освіті: навчання через досвід: спеціальний курс для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) кадрів закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів), вищої освіти. К.: УВУПО. 2020.

Анотація: У спеціальному курсі «Активні стратегії в освіті: навчання через досвід» слухачі курсів підвищення кваліфікації можуть ознайомитися із трьома темами, що складаються із модулів-практикумів, які допоможуть застосувати представлений в них формат планування занять; роздаткових і довідкових матеріалів, в яких знайдете зв’язок між матеріалами спецкурсу та власним досвідом у якості здобувача освіти або викладача; емпіричних вправ, які слід конкретизувати представлену в спецкурсі інформацію за допомогою прикладів на основі власного досвіду, отриманого у закладі освіти.
Спецкурс підготовлений для слухачів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти всіх рівнів: закладів середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (коледжі, технікуми) та вищої освіти.
Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс