Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Активні стратегії в освіті: навчання через досвід

Автор: Сергеєва Лариса Миколаївна

Назва: Активні стратегії в освіті: навчання через досвід: спеціальний курс для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) кадрів закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів), вищої освіти. К.: УВУПО. 2020.

Анотація: У спеціальному курсі «Активні стратегії в освіті: навчання через досвід» слухачі курсів підвищення кваліфікації можуть ознайомитися із трьома темами, що складаються із модулів-практикумів, які допоможуть застосувати представлений в них формат планування занять; роздаткових і довідкових матеріалів, в яких знайдете зв’язок між матеріалами спецкурсу та власним досвідом у якості здобувача освіти або викладача; емпіричних вправ, які слід конкретизувати представлену в спецкурсі інформацію за допомогою прикладів на основі власного досвіду, отриманого у закладі освіти.
Спецкурс підготовлений для слухачів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти всіх рівнів: закладів середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (коледжі, технікуми) та вищої освіти.
Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.