Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти

Автор: Микитюк С.М.

Назва: Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти

Анотація: У спеціальному курсі «Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти» розкривається механізм формування компетентності в аудіюванні здобувача освіти закладів освіти (ЗП(ПТ)О, ЗФПО, ЗВО) з іноземної мови за професійним спрямуванням.
Наведено фактори впливу на формування компетентності в аудіюванні, розглянуто види аудіювання та вимоги до аудіотекстів з ІМ за професійним спрямуванням, подано етапи формування КА, систему вправ і завдань для формування компетентності в аудіюванні, використовуючи автентичні та напівавтентичні тексти. Для контролю засвоєння матеріалу спецкурсу передбачено виконання тестового завдання слухачем.
Спецкурс підготовлений для слухачів курсів підвищення кваліфікації
педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти за професійним спрямуванням.

Матеріали спецкурсу розраховано на 30 годин (1 кредит).

Реєстрація на курс
Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ