Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти

Автор: Микитюк С.М.

Назва: Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти

Анотація: У спеціальному курсі «Формування іншомовної компетентності в аудіюванні з іноземної мови за професійним спрямуванням здобувача освіти» розкривається механізм формування компетентності в аудіюванні здобувача освіти закладів освіти (ЗП(ПТ)О, ЗФПО, ЗВО) з іноземної мови за професійним спрямуванням.
Наведено фактори впливу на формування компетентності в аудіюванні, розглянуто види аудіювання та вимоги до аудіотекстів з ІМ за професійним спрямуванням, подано етапи формування КА, систему вправ і завдань для формування компетентності в аудіюванні, використовуючи автентичні та напівавтентичні тексти. Для контролю засвоєння матеріалу спецкурсу передбачено виконання тестового завдання слухачем.
Спецкурс підготовлений для слухачів курсів підвищення кваліфікації
педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти за професійним спрямуванням.

Матеріали спецкурсу розраховано на 30 годин (1 кредит).

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.