Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Економіка закладу освіти

Автор: Т.М. Сорочан

Назва: Економіка закладу освіти

Анотація: Спецкурс розкриває основи економіки закладу освіти, які має знати сучасний керівник для ефективного управління в ринкових умовах.

Опановуючи даний курс, керівник розвиває власну соціально-економічну компетентність, поглиблює професійне розуміння економічних засад розвитку суспільства, зокрема, як впливу освіти на цей процес, так і її залежності від економічних чинників.

Спецкурс призначений для керівників закладів освіти всіх типів і рівнів. Буде корисним як для загального розуміння економіки освіти, так і для здійснення функцій управління (написання стратегії і стратегічного плану, управління фінансами закладу, аналізу показників діяльності закладу тощо.

Загальний обсяг: 30 год.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.