Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Ключові вміння 21-го століття: реалізація в Новій українській школі

Автор: Швень Я. Л.

Назва: Ключові вміння 21-го століття: реалізація в Новій українській школі

Анотація: Сучасне суспільство характеризується переходом до цифрового соціальноорієнтованого суспільства. Завдання, які постають перед Новою українською школою у сфері її відповідальності перед кожним учнем концентруються навколо проблем соціального виховання і розвитку. Тож, кваліфіковане вирішення цих проблем залежить від професійної соціальної компетентності педагога.

Модуль побудовано у форматі чек-листа, який складається з 5 кроків, із рекомендаціями до кожного з них. Опрацювавши послідовно крок за кроком, педагог матиме можливість розвинути власну соціальну компетентність і сприяти формуванню соціальної компетентності інших суб’єктів освітнього процесу (учнів, батьків).

Курс розрахований на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини
Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України оголошують акцію «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ». Відкрити
Вебінар (Україна-Польща) «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ»відбудеться 13 квітня 2022 року, 14:00-15:00. Проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни? Приєднатися
З 14.03.2022 р. відновлюється освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти у Центральному інституті післядипломної освіти відповідно до плану-графіка. Звертаємо вашу увагу, що курси підвищення кваліфікації, які були заплановані з 28.02.2022р., розпочинаються з 14.03.2022р. В умовах воєнного часу підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle.