Український відкритий університет післядипломної освіти

Learning Management System adult learning

Особливості розвитку професійної компетентності учителів початкової школи в системі методичної роботи

Автор: Раус В.В.

Назва: Особливості розвитку професійної компетентності учителів початкової школи в системі методичної роботи ): спецкурс для слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів початкової школи, методистів, директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, керівників методичних об’єднань та керівників освітньої галузі

Анотація:

У спецкурсі розкриваються поняття та складники професійної компетентності учителя початкової школи. На основі аналізу психолого-педагогічної літератури подаються існуючі погляди щодо ресурсів та етапів розвитку професійної компетентності учителів початкової школи. Особлива увага приділяється управлінським аспектам організації професійного розвитку учителів як на рівні освітніх округів, так і на рівні окремого освітнього закладу. Опановуючи цей спецкурс учителі зможуть побудувати власний план професійного розвитку в залежності від особистісних, регіональних і освітніх особливостей. Для керівників освітньої галузі, методистів спецкурс корисний тим, що він надає можливість вибудувати власну, неповторну, самобутню стратегію розвитку освітньої галузі, яка приведе не лише до успіху, а й допоможе згуртувати колектив навколо однієї мети, де кожен учитель буде відчувати себе неповторною та незамінною родзинкою, яка є складником іміджу та авторитету освітньої галузі регіону.

Спецкурс розрахований на 30 годин

Реєстрація на курс
Новини
СТАРТУЄ АКЦІЯ «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»
15 Березня 2023
Запрошуємо освітян до участі в акції «ОСВІТНЯ ВАТРА ПЕРЕМОГИ»!
Організатори ‑ Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, Український відкритий університет післядипломної освіти. Ми продовжуємо підтримувати Вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запалюємо освітню ватру перемоги. Ватра – це живе вогнище, багаття. Воно оберігає оселю українців. Його запалюють на Майдані. У ході акції планується проведення 23 вебінарів. Їх будуть проводити для Вас волонтери освітнього фронту – 34 науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члени віртуальних кафедр Українського відкритого університету післядипломної освіти, наші партнери, працівники Міністерства освіти і науки України, громадські діячі, переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», вчені і практики із закладів освіти України, Республіки Польща, Ізраїлю. Будемо раді вітати спікерів, які хочуть до нас приєднатися і поділитися професійною майстерністю.
Участь у вебінарах безкоштовна. Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Слідкуйте за нашими оголошеннями!
Будьмо партнерами у навчанні!

Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
Крок 1. Ознайомтеся з тематикою та графіком проведення вебінарів акції «Освітня ватра перемоги».
Крок 2. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифікату.
Крок 3. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
Крок 4. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи і видачі сертифікату.
Крок 5. Якщо передбачені відповіді на запитання, участь у дискусії або виконання завдань, беріть активну участь.
Крок 6. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Графік проведення вебінарів кафедра ФОД
Графік проведення вебінарів кафедра ПУ
Графік проведення вебінарів кафедра ПВО
Графік проведення вебінарів кафедра МОП
Графік проведення вебінарів кафедра ВОСІКТ