Український відкритий університет післядипломної освіти

Перший в Україні самоврядний заклад освіти типу розподіленого навчання

Соціальні ризики у трудовій сфері

Автор: В.І. Надрага

Назва: Соціальні ризики у трудовій сфері

Анотація: Розглядається сукупність теоретичних, методологічних та прикладних засад регулювання соціальних ризиків у трудовій сфері, що передбачає ознайомлення із основними теоріями та розмаїттям проблем соціальних ризиків в аспекті питань ефективного управління трудовою сферою.

Здійснено обґрунтування організаційних, науково-методичних засад аналізу та оцінки соціальних ризиків, управлінського впливу на соціальні ризики в трудовій сфері, моніторингу соціальних ризиків у трудовій сфері. Що дозволить не тільки краще розуміти і усвідомлювати проблеми управління соціальними ризиками, а і проаналізувати сучасний рівень розвитку системи соціального захисту населення як спеціального механізму мінімізації соціальних ризиків.

Спецкурс розраховано на 30 годин.

Реєстрація на курс
Новини

Наші перемоги! Загрози і виклики як ознаки кризи стали визначальною умовою здобуття нового досвіду і відкриття нових можливостей університету у забезпеченні професійного розвитку фахівців галузі освіти. Так, за період функціонування УВУПО на короткотривалі спеціальні курси дистанційного навчання, які пропонують сучасний зміст з урахуванням запитів слухачів і замовників освітніх послуг, зареєстровано більше 600 слухачів, отримано заявок на навчання більше 4000, навчаються 69 слухачів, отримали сертифікати 141 слухачів. Для них запропоновано 34 спецкурси, розроблено: 34 електронних кабінети, у веб-бібліотеці розташовано близько 200 матеріалів.
Нові реалії освіти в період карантину спонукали колектив університету до пошуків нестандартних рішень щодо організації освітнього процесу і забезпечення якості підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників освіти. Так, відповідно до звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання було створено Інформаційно-консультаційний центр організації дистанційного навчання Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти.