Український відкритий університет післядипломної освіти

Перший в Україні самоврядний заклад освіти типу розподіленого навчання

Економіка закладу освіти

Автор: Т.М. Сорочан

Назва: Економіка закладу освіти

Анотація: Спецкурс розкриває основи економіки закладу освіти, які має знати сучасний керівник для ефективного управління в ринкових умовах.

Опановуючи даний курс, керівник розвиває власну соціально-економічну компетентність, поглиблює професійне розуміння економічних засад розвитку суспільства, зокрема, як впливу освіти на цей процес, так і її залежності від економічних чинників.

Спецкурс призначений для керівників закладів освіти всіх типів і рівнів. Буде корисним як для загального розуміння економіки освіти, так і для здійснення функцій управління (написання стратегії і стратегічного плану, управління фінансами закладу, аналізу показників діяльності закладу тощо.

Загальний обсяг: 30 год.

Реєстрація на курс
Новини

Наші перемоги! Загрози і виклики як ознаки кризи стали визначальною умовою здобуття нового досвіду і відкриття нових можливостей університету у забезпеченні професійного розвитку фахівців галузі освіти. Так, за період функціонування УВУПО на короткотривалі спеціальні курси дистанційного навчання, які пропонують сучасний зміст з урахуванням запитів слухачів і замовників освітніх послуг, зареєстровано більше 600 слухачів, отримано заявок на навчання більше 4000, навчаються 69 слухачів, отримали сертифікати 141 слухачів. Для них запропоновано 34 спецкурси, розроблено: 34 електронних кабінети, у веб-бібліотеці розташовано близько 200 матеріалів.
Нові реалії освіти в період карантину спонукали колектив університету до пошуків нестандартних рішень щодо організації освітнього процесу і забезпечення якості підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників освіти. Так, відповідно до звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання було створено Інформаційно-консультаційний центр організації дистанційного навчання Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти.